Haber

Alparslan’a ‘Yakuti’ geliyor Büyük Selçuklu! ATV’nin tarihi dizisinin ardından TRT1’de…

İlk oyunculuk deneyimini bir döneme damgasını vuran Ekmek Teknesi dizisi ile elde eden başarılı oyuncu Emre Basalak, takipçilerini gülümsetecek bir haber aldı. Kuruluş Osman sayesinde üne kavuşan ve burada canlandırdığı ‘Gündüz Bey’ karakteriyle seyircinin beğenisini kazanan Emre Başalak, Büyük Selçuklu Alparslan ile ekranların tozunu atacak.

Kuruluş Osman’ın ardından profesyonel kariyerine bir başka dönem dizisi ile devam edecek olan Alparslan Büyük Selçuk’ta Emre Başalak’ın rolü seyirciyi heyecanlandırdı. Kuruluş Osman ve Ekmek Teknesi ile Köprü ve Deniz Yıldızı gibi yapımlarda oynama fırsatı bulan Emre Başalak, Büyük Selçuklu Alparslan’dan sürpriz bir karakterle bomba gibi dönüyor. . Büyük Selçuklu Alparslan 58. bölümde yer alacak olan Emre Başalak, Süleyman ve Alparslan’ın ağabeyi ‘Yakuti’ karakteriyle senaryoyu canlandırmaya hazırlanıyor.

Aynı zamanda Çağrı Bey’in oğlu, Kavurt Bey’in ağabeyi ve Zübeyde Hatun’un babası olarak kamera karşısına çıkacak olan Emre Basalak seyirciyi büyüsüne kaptıracak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu