Haber

Göztepe Başkanı Rasmus Ankersen: Göztepe Kalbime Yakın

Geçen dönem Göztepe’nin yüzde 70 hissesini devralan Danimarkalı işadamı Rasmus Ankersen, “Göztepe gerçekten kalbime yakın bir yer haline geldi çünkü İzmir’e gelmeyi seviyorum, kulübü seviyorum, kulübün ilgi ve tutkusunu seviyorum. .”

Trendyol 1. Lig takımlarından Göztepe’nin başındaki Danimarkalı iş adamı Rasmus Ankersen, takımın İtalya’daki kampında açıklamalarda bulundu. İtalya’da yeni dönem öncesi hazırlıkların iyi gittiğini vurgulayan Ankersen, “Yaptığımız her şeyde iyi bir ruh ve iyi bir yoğunluk var ve bu bana gelecek sezon için iyimserlik veriyor. Geçen sezondan daha iyi olacağız.”

“Türkiye’de biraz kısıtlıyız”

Ankersen, Sport Republic ve Göztepe iş birliğinin kulübe önemli şeyler katacağını belirterek, “Sport Republic bünyesinde tüm dünyayı tarayan, birçok ilişki içinde olan ve farklı pazarlardaki oyuncular hakkında geniş bilgiye sahip 15 gözlemcimiz var. Açıkçası biz Türkiye’de biraz ligimiz var.Sınırlıyız çünkü sahada ve takımda sadece yeterli sayıda yabancı oyuncumuz olabiliyor.Göztepe’ye fayda sağlayan gerçekten geniş bir ağımız var ve umarım taraftarlar bunun bazılarını görebilirler. Bu yaz kulübe kazandırmayı başardığımız oyuncular büyük fark yaratacak ve eminim ki bu avantaj ileride sadece Göztepe için büyüyecektir.”

Takımla taraftar arasında çok farklı bir enerji olduğunu söyleyen Ankersen sözlerini şöyle tamamladı:

“Göztepe’deki ilk yılımda Göztepe kalbime yakın bir yer oldu çünkü İzmir’e gelmeyi seviyorum, kulübü seviyorum, kulübün ilgi ve tutkusunu seviyorum. Göztepe’ye gelin, sadece boş bir stadyum değil, gerçek bir ruh ve gerçek bir tutkusu var ve bu oyuncular için çok şey ifade ediyor. Bu yüzden herkese geçen sezon gösterdikleri büyük azim ve sabır için teşekkür etmek istiyorum ve umarım taraftarlar Bizimle kalın ve projeye bizim kadar inanın.Bu yüzden hepimiz İzmir’de, stadyumda gelişmeye devam edeceğimizi umuyoruz.Ve umarım sonunda olacağımızı umduğum gibi, heyecan verici bir zamanda sizi tekrar görmeyi dört gözle bekliyorum. hedefimize ulaşmak.” – İZMİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu