Haber

Büyük Birlik Partisi’nden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a tam destek

Türkiye 14 Mayıs seçimlerini geride bırakarak 28 Mayıs seçimlerine gitmeye hazırlanıyor.

Türkiye ikinci sağlık seçimleri için sandık başına gitmeye hazırlanırken Cumhur İttifakı’nın Meclis’te galip gelmesi vatandaşların tercihi oldu.

Cumhur İttifakı bileşenlerinden Büyük Birlik Partisi Erdoğan’a desteklerini sürdürüyor.

Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Alfatlı, seçimlere ilişkin yaptığı açıklamada desteğini bir kez daha vurguladı.

“Kimse bu görevden kaçmasın”

Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Alfatlı, 28 Mayıs seçimlerinin önemine dikkat çekerek, ” Cumhur İttifakı’nın adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın aziz milletimizin oylarıyla ‘Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin 13’üncü Cumhurbaşkanı’ olacağına inanıyoruz. Onlara inancımız ve desteğimiz tamdır.

Bu seçimde de tüm vatandaşlarımız demokrasi için ayağa kalkmalı ve oylarını kullanmalıdır. İki adaylı bir seçim olacağı için her iki adaya da oy vermek kolay olacaktır. Pazar günü herkesin bu çok değerli göreve çok kısa bir zaman ayırması ve hiçbir sebeple bundan kaçınmaması gerekir.”söz konusu

“Kapı kapı dolaşıyoruz”

Alfatlı yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Gazi Meclisi’ne seçilen tüm milletvekillerinin ‘Önce Milletim ve Ülkem’ demesini temenni ediyorum. Kendini yerli ve milli gören tüm milletvekillerini tebrik ediyorum.

Milletvekili adaylarımız, hanımefendiler ve gençlerimiz; 28 Mayıs seçimleri için çok çalıştınız, çok yoruldunuz. Kapı kapı, evden eve, mahalleden mahalleye herkese dokundunuz, bizim derdimizi anlattınız. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Aziz Milletimizin oyu ve takdiri her şeyin üzerindedir. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci turu 28 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak.

“İnancımız tam”

Cumhur İttifakı’nın adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın aziz milletimizin oylarıyla ‘Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin 13’üncü Cumhurbaşkanı’ olacağına inanıyoruz. Onlara inancımız ve desteğimiz tamdır. Bu seçimde de tüm vatandaşlarımız demokrasi için ayağa kalkmalı ve oylarını kullanmalıdır. İki adaylı bir seçim olacağı için her iki adaya da oy vermek kolay olacaktır.

Herkes Pazar gününü bu çok değerli görev için çok kısa bir süre ayırmalı ve hiçbir sebeple bundan kaçınmamalıdır. Cumhurbaşkanı adayımız, değerli Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ülkemize, gönlümüze ve Türk-İslam alemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum.”

habercinarcik.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu