Haber

Volkan Konak İzmir Enternasyonal Fuarı’nda sahne aldı

KARIM UĞUR

Bu yıl 92. kez kapılarını açan İzmir Enternasyonal Fuarı kapsamında düzenlenen Çim Konserleri’nin dördüncü konuğu, Karadeniz müziğinin usta seslerinden, sesleriyle gönülleri fetheden Volkan Konak oldu. “Kuzeyin Oğlu” adı.

İzmir Enternasyonal Fuarı kapsamında her yıl ünlü isimleri ağırlayan Çim Konserleri’nde bu yıl Simge Sağın, Teoman ve Serdar Ortaç’ın ardından Karadeniz müziğinin sevilen ve güçlü seslerinden Volkan Konak sanheyi aldı. Her zaman hayranlarıyla birlikte şarkılarını seslendiren Volkan Konak, yaklaşık iki saat boyunca sahnede kaldı.

Şarkının ortasında hayranlarıyla sohbet eden Volkan Konak, hayranlarını “Türkiye’nin ve İzmir’in güzellikleri, başı omuzlarında birey olmuş asil insanlar, şehre önem vermeyen asil insanlar, şah” sözleriyle selamladı. Rabbim sen var oldukça bu dünya ve bu Türkiye daha güzel, daha dürüst, daha asil, daha medeni olacaktır.” “Milletimize selamlar” diyerek selam verdi.

Bugün Çim Konserleri’nde sahne alan Volkan Konak’ı yarın (5 Eylül) Sibel Can, 6 Eylül’de Konuşuruz Yüzleştiğimizde, 7 Eylül’de Funda takip edecek.

Arar, Athena 8 Eylül’de, Tan Taşçı 9 Eylül’de ve Haluk Levent ise 10 Eylül’de fuarın son konseriyle İzmir’de sevenleriyle buluşacak.

Kaynak: ANKA / Güncel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu